Днепропетровский Клуб Велосипедистов
28 Марта 2024, 17:22:39 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
 
   Начало   САЙТ ДВК Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация  
Страниц: [1] 2   Вниз
  Печать  
Автор Тема: ВелоДень 26 мая 2012 в Днепропетровске, Киеве, Амстердаме...???  (Прочитано 53940 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
ДДП
Руководитель ДВК
Ветеран
****

Карма: 185
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 2960


Днепро


WWW
« : 01 Сентября 2011, 09:58:51 »

Просто подивіться відео з Велодня у Києві - і ви легко уявите колону з 7500+1 велосипедистів! +1 - це я, ваш милостивий слуга! Ну і наступного 2012 року у вас є реальна можливість бути не +473-ю у Дніпрі, а +10012-ю у Столиці!!! Велотуристи ДВК - усі на Всеукраїнський Велодень-2012 в Київ!

Если все уедут на Велодень 2012 в Киев, то кто будет поднимать велодвижение в Днепре?
Я же призываю, - 26 мая Все на ВелоДень в Днепропетровске 2012 года!
« Последнее редактирование: 15 Мая 2012, 09:23:27 от ДДП » Записан

ДнепроВелоКлуб ( ДВК ) -   http://www.dneproveloklub.dp.ua
dav
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Старожил
**

Карма: 144
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 772


Александр
Днепропетровск


WWW
« Ответ #1 : 01 Сентября 2011, 10:26:47 »

Все на ВелоДень 2012 в Днепропетровск!!!
Записан

Огромная власть у слов стоящих там, где нужно!
http://dav.do.am/
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #2 : 01 Сентября 2011, 10:41:18 »

Ну-у-у-у, братва - затоптали!!! ЛюЛю запрошують керувати Головним офісом компанії в Київ - можливо, ще у ЦЬОМУ році я нарешті повернуся у свою улюблену столицю міліона каштанів... Покатався учора по ДД - та і Днєпр не кращий - просто якась окраїна Всесвітньої Велоцивілізації!!! ЯК ми тут живемо - дивуюся відверто і переживаю до сліз!!! Чому ж ми ТАКІ?!! Не здатні, мабуть... НЕ ЗДАТНІ!!!
Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
Agad
Пользователь
**

Карма: 4
Offline Offline

Сообщений: 34


« Ответ #3 : 01 Сентября 2011, 19:16:34 »

Нам и здесь нравится)

Все на велодень в Днепропетровске!
Записан
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #4 : 01 Сентября 2011, 21:32:55 »

Нам и здесь нравится...
Висуньте носа з цистерни, у якій знаходитесь - враз зміните позицію. До того ж, поки живі батьки тягнуть на своїх плечах більшу частину життєвого тягаря - то да, ТУТ може подобатись. А от коли самі впряжетесь - тоді і скажете.  Жванєцкий же колись сказав: інших машин не бачив - "запор" - оттакий - і великий палець аж до неба... Іншого суспільства та інших підходів до життя не бачили - і наш дурдом задовольняє...
Уточняйте - "всі дніпропетровці - на велодень у Дніпропетровську!" Бо а ну як до вас приїдуть на ВелоДень львів"яни чи харків"яни?
« Последнее редактирование: 19 Мая 2012, 08:01:10 от comandor194sm » Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
Yuri
Велотурист ДВК
Постоялец
*

Карма: 79
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 448


DME


« Ответ #5 : 02 Сентября 2011, 06:46:37 »

Нам и здесь нравится...
Висуньте носа з цистерни, у якій знаходитесь - враз зміните позицію. До того ж, поки живі батьки тягнуть на своїх плечах більшу частину життєвого тягаря - то да, ТУТ може подобатись. А от коли самі впряжетесь - тоді і скажете.  Жванєцкий же колись сказав: інших машин не бачив - "запор" - оттакий - і великий палець аж до неба... Іншого суспільства та інших підходів до життя не бачили - і наш дурдом задовольняє...
Уточняйте - "всі дніпропетровці - на велодень у Дніпропетровську!" Бо як до вас приїдуть львів"яни чи харків"яни?

Таити, Таити...
Нас и здесь неплохо кормят!
 Смеющийся
Записан

Туризм - это жизнь! Улыбающийся
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #6 : 02 Сентября 2011, 07:03:40 »

Да, люди, Придніпров"я - не найгірший регіон на планеті, і те, що ми народилися білими і європейцями - таки ДА - велике щастя. Маємо вищу освіту, а дехто і не одну, катаємося собі на вєлах у своє задоволення... Але рейтинги говорять, а очі підтверджують - наша спільнота не прагне ані висот, ані глибин, ані комфорту життєвого. І якщо вам подобається ваша країна, ваша демократія - це зайвий раз підтверджує, що ви зупинилися у розвитку - а значить невпинно зсуваєтесь в останні ряди світового прогресу - а це не є, як на мене, предметом гордощів. Ну залишайтеся собі - я сказав - ви почули. Далі - "ВсякОму гороДу нРав і правА, всЯка імієт свой ум голова" (Г.Сковорода, http://pysar.net/virsz.php?poet_id=93&virsz_id=2) - досвідАнія, я попер далі. Доречі - у світі давно змінилися підходи до цивілізаційного процессу, ньютонівска система світосприйняття - в минулому. А хто про це знає? Подивіться фільм "Таємне життя хаосу" ВВС - будете вражені. А на велодень-2012 я всеодно знову поїду в столицю - так лягає карта мого життєвого шляху. Вибачте.
« Последнее редактирование: 02 Сентября 2011, 07:11:48 от comandor194sm » Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
dav
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Старожил
**

Карма: 144
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 772


Александр
Днепропетровск


WWW
« Ответ #7 : 02 Сентября 2011, 07:51:27 »

І якщо вам подобається ваша країна, ваша демократія
Миша, из вышесказанного следует, что тебе не нравится твоя родина - Украина, так почему ты тогда на форуме пишешь украинскими буквами?
Записан

Огромная власть у слов стоящих там, где нужно!
http://dav.do.am/
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #8 : 02 Сентября 2011, 09:03:14 »

Саня - тема настільки серйозна і глибока, що варто на неї відкрити окрему тему - може ще хтось долучиться до дискусії. Я не тільки пишу українськими буквами, я ще і думаю українськими словами, і відчуваю українською душею. Мій народ стародавній і багатостраждальний, понівечений лихоліттями і різними навалами - але спроможний пережити усілякі негаразди і поневіряння. І теперішній безлад і бЄзпрЄдЄл минуть, Україна виздоровіє від комуністичної чуми, як від хвороби, і кремлівські лабети, як короста, зійдуть за водою з її білого духм"яного тіла. І цей процес іде - але я незадоволений, що повільно. Щойно позвонила директорка ДМШ - Машуніна історія повторилася - і я знову незадоволений нашою правозахисною системою: скільки ж можна корупції і безпрЄдЄлу продовжуватись. Саня - скільки ж можна? ТОБІ особисто - не обридло? А я знову вчитуюсь у писанину Григорія Сковороди, вчу Шевченка, співаю Висоцького - і милюся в Київ - там скоро будуть потрібні фахові патріоти, держава буде змінюватись блискавично - ось-ось почнеться процес нового державотворення - як в Грузії, як в Чехії, як в Болгарії - ну не вічна ж ніч народів. Чесно кажучи - хочеться зажити по-людськи, у європейському розумінні людяності. Бо ми того варті!!! Тобі не хочеться?
Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
dav
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Старожил
**

Карма: 144
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 772


Александр
Днепропетровск


WWW
« Ответ #9 : 02 Сентября 2011, 12:32:41 »

Миша, открывай новую тему для обсуждения, эта же о ВелоДне 2012
Записан

Огромная власть у слов стоящих там, где нужно!
http://dav.do.am/
ДДП
Руководитель ДВК
Ветеран
****

Карма: 185
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 2960


Днепро


WWW
« Ответ #10 : 02 Сентября 2011, 13:37:01 »

Миша, открывай новую тему для обсуждения, эта же о ВелоДне 2012
Если заметили, - я разделил Тему - в этой обсуждаем, где отмечать Велодень и др. морально-этические проблемы повседневности Улыбающийся
Записан

ДнепроВелоКлуб ( ДВК ) -   http://www.dneproveloklub.dp.ua
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #11 : 02 Сентября 2011, 13:59:05 »

Угу, Діма, замітили... Дякую - це - я вважаю - вищий прояв твоєї толерантності - підганять тему під форумчан - так точно мені Ален зарплату привозив в гараж - коли я там жив - і сам собі дивувався: який я у тебе класний Бос! Діма - який ти у нас класний Руководітєль ВП 5-6 категорії... ВСЕ мені в тобі подобається - окрім одного...
Миша, открывай
Та, Саня - який у цьому сенс - ти ШО - будеш зі мною полемізувати про Долю України? Тебе вона цікавить? Думаю, не варто і повітря трясти - нехай уже - Доля сама по собі - ми - самі по собі...
А щодо велодня в Амстердамі - то там ЩОДНЯ - велодень. ТАМ живуть зовсім інші люди, на нас дуже схожі зовні.... На цьому схожість і вичерпується - повір!!! Таких, як ДДП, ти, я і ще 500 осіб в Дніпрі - там 17 000 000. Уявляєш рівень організації суспільства?
Не буду я відкривати нову тему - то буде мертва тема. Можу звернутися за підтримкою до Львів"ян, Тернополян, Ужгородчан - оті підіпруть, допоможуть дискутувати - вони до Долі небайдужі, налаштовані активно і скурпульозно...
Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
Agad
Пользователь
**

Карма: 4
Offline Offline

Сообщений: 34


« Ответ #12 : 03 Сентября 2011, 22:12:15 »

Нам и здесь нравится...
Висуньте носа з цистерни, у якій знаходитесь - враз зміните позицію. До того ж, поки живі батьки тягнуть на своїх плечах більшу частину життєвого тягаря - то да, ТУТ може подобатись. А от коли самі впряжетесь - тоді і скажете. 
Я сам с Луганской обл. Родители там живут. Так что не надо тут.
Два, я химик) с какой в какую цистерну мне нос пересунуть?
А если вам так не нравится экология пром.города то айда в Киев, дышать выхлопами паленого бензина)
Записан
Agad
Пользователь
**

Карма: 4
Offline Offline

Сообщений: 34


« Ответ #13 : 03 Сентября 2011, 22:23:09 »

Д І якщо вам подобається ваша країна, ваша демократія - це зайвий раз підтверджує, що ви зупинилися у розвитку - а значить невпинно зсуваєтесь в останні ряди світового прогресу - а це не є, як на мене, предметом гордощів. Ну залишайтеся собі - я сказав - ви почули. Далі - "ВсякОму гороДу нРав і правА, всЯка імієт свой ум голова" (Г.Сковорода, http://pysar.net/virsz.php?poet_id=93&virsz_id=2) - досвідАнія, я попер далі. Доречі - у світі давно змінилися підходи до цивілізаційного процессу, ньютонівска система світосприйняття - в минулому. А хто про це знає? Подивіться фільм "Таємне життя хаосу" ВВС - будете вражені. А на велодень-2012 я всеодно знову поїду в столицю - так лягає карта мого життєвого шляху. Вибачте.
1. Ваша позиция сходна с позицией так не любимых вами коммунистов: "Есть два мнение "партийное"(ваше) и неправильное".
2. ВВС научно-популярная программа, которая вещает только о том что может завлечь публику (ничуть не умаляя ее достоинств).
Подходы к процессам развития цивилизации, наверное, гораздо более сложные чем вы их себе представляете, и вряд ли не специалист их поймет.

Наука уже лет как 200 вышла за пределы понимания неспециалистами.
Записан
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #14 : 03 Сентября 2011, 23:22:45 »

Ну я не претендую на фаховість у конкретних науках - неможливо об"ять необ"ясніме - як казав Прутков - я філософ, мене цікавлять причини і наслідки процесів - а ВВС робить науково-популярні фільми - для нефахівців фахівці просто і кортоко - як і полагається фахівцям - пояснюють ТАКІ ЦІКАВІ речі - подивіться, буде цікаво. "Тайная жизнь хаоса" мені дуже сподобалась.
Я, ческажучи - між Луганською і Дніпропетровською областями жодної різниці у рівні української самосвідомості населення не бачу. Це промислові гранично русифіковані ще за часів совдепу масованими оргнаборами дешевої рабсили з Росії регіони, де українства - як кіт наплакав. Я ж концертами переможців "Червоної Рути" увесь південь і схід України обколесив - тут абсолютна інформаційна блокада населення і страшенний вплив кремля - нема про що навіть заводитись. Донбас - це вісімнадцятий округ РФ - на превеликий жаль.
З комуністами мене порівнюєте даремно - це для мене як пряма образа, площадна лайка - я комуняк вважаю придурками з пелюшок. Їх в цілому світі не більше 4% - а саме це і є відсоток людей несповна розуму. Дебільніших ідей і моделей суспільного розвитку я не зустічав, повний абсурд і алогічність, антинародність і антилюдяність - якими б прекрасними лозунгами вони б не прикривались. Комуністи і фашисти - одного поля ягоди.
Про цистерни - я мав на увазі, що не подорожуюючи світом, не знайомлячись з іншими суспільствами - неможливо оцінити глибину провалу власного способу життя - усе пізнається у порівнянні. Ну ми правда по вуха в лайні: тотальна корупція, жодного захисту, ані правового, ані соціального, ані пенсійного, ані медичного, сплошний безпрєдєл - ну як можна повірить людині, яка заявляє "нам тут подобається"?  Або дурак, або брехун, або пацан у батьків під крилом - або домосєд диванний, якому взагалі все по барабану - ну точно той кіт з мультика про Кєшку, який казав "Нас і тут непогано кормлять". Невже той кіт вам подобається? Я, відверто кажучи, таких сосископодібних жиромозих зневажаю...
Ну і так далі, і в тому ж дусі...
Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
Yuri
Велотурист ДВК
Постоялец
*

Карма: 79
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 448


DME


« Ответ #15 : 04 Сентября 2011, 12:19:43 »

Ну я не претендую на фаховість у конкретних науках - неможливо об"ять необ"ясніме - як казав Прутков - я філософ, мене цікавлять причини і наслідки процесів - а ВВС робить науково-популярні фільми - для нефахівців фахівці просто і кортоко - як і полагається фахівцям - пояснюють ТАКІ ЦІКАВІ речі - подивіться, буде цікаво. "Тайная жизнь хаоса" мені дуже сподобалась.
Я, ческажучи - між Луганською і Дніпропетровською областями жодної різниці у рівні української самосвідомості населення не бачу. Це промислові гранично русифіковані ще за часів совдепу масованими оргнаборами дешевої рабсили з Росії регіони, де українства - як кіт наплакав. Я ж концертами переможців "Червоної Рути" увесь південь і схід України обколесив - тут абсолютна інформаційна блокада населення і страшенний вплив кремля - нема про що навіть заводитись. Донбас - це вісімнадцятий округ РФ - на превеликий жаль.
З комуністами мене порівнюєте даремно - це для мене як пряма образа, площадна лайка - я комуняк вважаю придурками з пелюшок. Їх в цілому світі не більше 4% - а саме це і є відсоток людей несповна розуму. Дебільніших ідей і моделей суспільного розвитку я не зустічав, повний абсурд і алогічність, антинародність і антилюдяність - якими б прекрасними лозунгами вони б не прикривались. Комуністи і фашисти - одного поля ягоди.
Про цистерни - я мав на увазі, що не подорожуюючи світом, не знайомлячись з іншими суспільствами - неможливо оцінити глибину провалу власного способу життя - усе пізнається у порівнянні. Ну ми правда по вуха в лайні: тотальна корупція, жодного захисту, ані правового, ані соціального, ані пенсійного, ані медичного, сплошний безпрєдєл - ну як можна повірить людині, яка заявляє "нам тут подобається"?  Або дурак, або брехун, або пацан у батьків під крилом - або домосєд диванний, якому взагалі все по барабану - ну точно той кіт з мультика про Кєшку, який казав "Нас і тут непогано кормлять". Невже той кіт вам подобається? Я, відверто кажучи, таких сосископодібних жиромозих зневажаю...
Ну і так далі, і в тому ж дусі...

Есть, Миша, такая пословица: "Где родился, там и пригодился."
Прошу комментировать.
Записан

Туризм - это жизнь! Улыбающийся
Agad
Пользователь
**

Карма: 4
Offline Offline

Сообщений: 34


« Ответ #16 : 04 Сентября 2011, 12:46:52 »

Ну я не претендую на фаховість у конкретних науках - неможливо об"ять необ"ясніме - як казав Прутков - я філософ, мене цікавлять причини і наслідки процесів - а ВВС робить науково-популярні фільми - для нефахівців фахівці просто і кортоко - як і полагається фахівцям - пояснюють ТАКІ ЦІКАВІ речі - подивіться, буде цікаво. "Тайная жизнь хаоса" мені дуже сподобалась.
Я, ческажучи - між Луганською і Дніпропетровською областями жодної різниці у рівні української самосвідомості населення не бачу. Це промислові гранично русифіковані ще за часів совдепу масованими оргнаборами дешевої рабсили з Росії регіони, де українства - як кіт наплакав. Я ж концертами переможців "Червоної Рути" увесь південь і схід України обколесив - тут абсолютна інформаційна блокада населення і страшенний вплив кремля - нема про що навіть заводитись. Донбас - це вісімнадцятий округ РФ - на превеликий жаль.
З комуністами мене порівнюєте даремно - це для мене як пряма образа, площадна лайка - я комуняк вважаю придурками з пелюшок. Їх в цілому світі не більше 4% - а саме це і є відсоток людей несповна розуму. Дебільніших ідей і моделей суспільного розвитку я не зустічав, повний абсурд і алогічність, антинародність і антилюдяність - якими б прекрасними лозунгами вони б не прикривались. Комуністи і фашисти - одного поля ягоди.
Про цистерни - я мав на увазі, що не подорожуюючи світом, не знайомлячись з іншими суспільствами - неможливо оцінити глибину провалу власного способу життя - усе пізнається у порівнянні. Ну ми правда по вуха в лайні: тотальна корупція, жодного захисту, ані правового, ані соціального, ані пенсійного, ані медичного, сплошний безпрєдєл - ну як можна повірить людині, яка заявляє "нам тут подобається"?  Або дурак, або брехун, або пацан у батьків під крилом - або домосєд диванний, якому взагалі все по барабану - ну точно той кіт з мультика про Кєшку, який казав "Нас і тут непогано кормлять". Невже той кіт вам подобається? Я, відверто кажучи, таких сосископодібних жиромозих зневажаю...
Ну і так далі, і в тому ж дусі...
Ну начнем по порядку)
я знаю что где то в Европе жизнь точно лучше. Давай те я все брошу и поеду туда. Мой цех станет на какое то время, а там конкуренты рынок и все такое. В итоге вы начнете за те же товары платить больше потому что их надо будет завозить. А вы не представляете как много до сих пор делается тут.
А теперь представьте что все более менее адекватные и образованые граждане поедут туда где как бы лучше.
Тогда я предлагаю отобрать самых одаренных, сделать из них сверхрассу а остальных использовать как рабов.
Вы про тот же Донбасс говорите, промышленные, русифицированные и? Во первых употребляя эти слова в том значении что вы подразумеваете под "русскими" и иже с ним, вы оскорбляете мою Родину. В ответ я могу вам сказать что вся Западная Украина ополячена, румынена и прочее, а юг татарский, и где мы тогда будем искать Украину?
Записан
Agad
Пользователь
**

Карма: 4
Offline Offline

Сообщений: 34


« Ответ #17 : 04 Сентября 2011, 12:50:10 »

Кстати)
камень в огород Киева). Вот я тут раздаю наклейки светоотражающие. Харьковский магазин решил сделать рекламную акцию, на мой взгляд полезную. Ну и нашлись добровольцы которые решили что не только в Харькове, но и в других городах пусть люди вечером сверкают.
А вот в Киеве пару человек всего нашлось, и то они не смогли разместить ни одного обьявления на форумах. Потому что как оказалось все форумы привязаны к магазинам, и модераторы на корню пресекали темы такие. Банили участников и прочее.

Так что насчет цивилизованности и культуры я бы не утверждал так категорично, что Киев это круть а Днепр некруть.

Мне и в Киеве отличные люди встречались, которые помогали и советовали что то.
И в Днепре такие же.

Мы сами делаем общество вокруг.
Записан
Витольд
Велотурист ДВК
Пользователь
*

Карма: 5
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 88


Днепродзержинск


« Ответ #18 : 04 Сентября 2011, 13:21:39 »

Ну я не претендую на фаховість у конкретних науках - неможливо об"ять необ"ясніме - як казав Прутков - я філософ, мене цікавлять причини і наслідки процесів - а ВВС робить науково-популярні фільми - для нефахівців фахівці просто і кортоко - як і полагається фахівцям - пояснюють ТАКІ ЦІКАВІ речі - подивіться, буде цікаво. "Тайная жизнь хаоса" мені дуже сподобалась.
Я, ческажучи - між Луганською і Дніпропетровською областями жодної різниці у рівні української самосвідомості населення не бачу. Це промислові гранично русифіковані ще за часів совдепу масованими оргнаборами дешевої рабсили з Росії регіони, де українства - як кіт наплакав. Я ж концертами переможців "Червоної Рути" увесь південь і схід України обколесив - тут абсолютна інформаційна блокада населення і страшенний вплив кремля - нема про що навіть заводитись. Донбас - це вісімнадцятий округ РФ - на превеликий жаль.
З комуністами мене порівнюєте даремно - це для мене як пряма образа, площадна лайка - я комуняк вважаю придурками з пелюшок. Їх в цілому світі не більше 4% - а саме це і є відсоток людей несповна розуму. Дебільніших ідей і моделей суспільного розвитку я не зустічав, повний абсурд і алогічність, антинародність і антилюдяність - якими б прекрасними лозунгами вони б не прикривались. Комуністи і фашисти - одного поля ягоди.
Про цистерни - я мав на увазі, що не подорожуюючи світом, не знайомлячись з іншими суспільствами - неможливо оцінити глибину провалу власного способу життя - усе пізнається у порівнянні. Ну ми правда по вуха в лайні: тотальна корупція, жодного захисту, ані правового, ані соціального, ані пенсійного, ані медичного, сплошний безпрєдєл - ну як можна повірить людині, яка заявляє "нам тут подобається"?  Або дурак, або брехун, або пацан у батьків під крилом - або домосєд диванний, якому взагалі все по барабану - ну точно той кіт з мультика про Кєшку, який казав "Нас і тут непогано кормлять". Невже той кіт вам подобається? Я, відверто кажучи, таких сосископодібних жиромозих зневажаю...
Ну і так далі, і в тому ж дусі...
Ну начнем по порядку)
я знаю что где то в Европе жизнь точно лучше. Давай те я все брошу и поеду туда. Мой цех станет на какое то время, а там конкуренты рынок и все такое. В итоге вы начнете за те же товары платить больше потому что их надо будет завозить. А вы не представляете как много до сих пор делается тут.
А теперь представьте что все более менее адекватные и образованые граждане поедут туда где как бы лучше.
Тогда я предлагаю отобрать самых одаренных, сделать из них сверхрассу а остальных использовать как рабов.
Вы про тот же Донбасс говорите, промышленные, русифицированные и? Во первых употребляя эти слова в том значении что вы подразумеваете под "русскими" и иже с ним, вы оскорбляете мою Родину. В ответ я могу вам сказать что вся Западная Украина ополячена, румынена и прочее, а юг татарский, и где мы тогда будем искать Украину?
в самую точку сказал..
Записан

Стоять на месте-значит идти назад..
dav
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Старожил
**

Карма: 144
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 772


Александр
Днепропетровск


WWW
« Ответ #19 : 04 Сентября 2011, 20:18:49 »

Мы сами делаем общество вокруг.
отлично сказал!
карма +
Записан

Огромная власть у слов стоящих там, где нужно!
http://dav.do.am/
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #20 : 09 Сентября 2011, 14:26:14 »

Ой, як гарно - я уже одною ногою в Коктебелі - а народ БЕЗ мене шукає Україну в Україні! Люди добрі - я ж не пропоную усім чухнуть в Європу - нас ТАМ не ждуть!!! Я хочу щоб ТУТ люди хоч трішки задумались - ХТО вони, ЧИЇ діти, в ШО за країні живуть! Як на мене - досить на Україні відстоювати кремлівські білокам"яні інтереси - треба ВЛАСНИМИ інтересами опікуватись. Бо Москва ніколи нічого сюди не давала - тільки гребла все під себе - як несамовита. А коли ми не віддавали - присилала красну армію і тутай кров текла рікою - як Дніпро завширшки і завглибшки - ато ми не знаємо, як кремль питання вирішує? Самі ж росіяни потерпають від його ненажерливості і агресії - а точно так, як і ми - нічого вдіять не можуть. Ну ладно - не буду особліво розводитись - ще на потяг запізнюсь - та і немає рації спорить з промосковськими посіпаками про долю України. Хоч одненький звернувся б до мене Державною мовою - то я б ще продовжив би розмову. Ато обступили мене руськоязЫчні - і щось намагаються довести. Та ви ж усі до одного - вороги України, українства і усього жовто-блакитного - про що з вами говорить? І хто там оруминений чи обугорщвлений - а говорять на моїй рідній Западенщині УКРАЇНСЬКОЮ, РІДНОЮ мовою, а не чужою - як ви - і тим вони мені ближчі і приємніші вОстОкрАт!!! І всьо!!!
« Последнее редактирование: 19 Мая 2012, 08:10:04 от comandor194sm » Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
Agad
Пользователь
**

Карма: 4
Offline Offline

Сообщений: 34


« Ответ #21 : 09 Сентября 2011, 17:59:02 »

"А кто на арийцев не похож, тех мы уничтожим" (с)
Записан
alexey_dnepr
Пользователь
**

Карма: 7
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 25


Alex_doc
Днепропетровск, Артема


« Ответ #22 : 09 Сентября 2011, 18:39:24 »

Та ви ж усі до одного - вороги України, українства і усього жовто-блакитного - про що з вами говорить? ... І всьо!!!
Unsere Ehre ist die Treue.  Истинный ариец, характер нордический, ... склочный. Алексей.
Записан

выбор один - в седле а не под седлом
N
Велотурист ДВК
Ветеран
*

Карма: 130
Offline Offline

Пол: Женский
Сообщений: 1178


Днепр


« Ответ #23 : 09 Сентября 2011, 21:39:53 »

характер нордический, ... склочный. Алексей.

 Улыбающийся Улыбающийся Улыбающийся
Записан

050-907-21-32
Yuri
Велотурист ДВК
Постоялец
*

Карма: 79
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 448


DME


« Ответ #24 : 09 Сентября 2011, 21:44:34 »

...Ато обступили мене руськоязЫчні - і щось намагаються довести. Та ви ж усі до одного - вороги України, українства і усього жовто-блакитного - про що з вами говорить? І хто там оруминений чи обугорщвлений - а говорять на Западенщині РІДНОЮ мовою, а не чужою - як ви - і тим вони мені ближчі і приємніші вОстОкрАт!!! І всьо!!!


Так то ж, Миш, свобода выбора, в том числе и выбора языка общения. Разве не про неё кричат на всех углах и перекрестках? Мне вот, например, интересно будучи на территории Украины слушать как общаются окружающие, начиная от акцента русскоговорящих и заканчивая государственным языком Украины.

А то мы вам ещё и французский язык припомним!  Подмигивающий
Записан

Туризм - это жизнь! Улыбающийся
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #25 : 19 Сентября 2011, 11:32:57 »

Угу, Юрочка - ВИ НАМ припомнітЄ - коли уся просвіщонна росія знала французьку мову краще російської - бо хотіла сприймати європейські цінності не через перекладача: запрошували учителів з Європи, іздили ТУДИ - як до себе додому - і непогано жили, так ніби дружньою сім"єю на Євразійському континенті. І ЩО ж сталося за якесь століття, якими залізними занавЄсями порозгорожували країни і мозги у людей? "І кто би что ні говоріл" - але я вільно спілкуюся і українською, і російською, і англійською і французькою - і вважаю поліглотство перевагою, а не недоліком. А ви не хочете - я ж вас і не примушую: як собі хочете. Але ж доводить мені, що МОЯ мова другорядна, а ВАША - великоросська - це всеодно, що доводить мені, що Пітер старший за Київ, а Москва старша за Євпаторію. І всЬо! І я не нордічЄский і не агресивний - на відміну від усіх вас. А щодо склочності - зробили б вам пару голодоморів, та ганяли б за волелюбність і патріотизм - як нас - я б глянув би ТОДІ на ваш характер і толерантність щодо тих, хто морив голодом і саджав у тюрми. Ви шо - історію не знаєте? Так почитайте - "вам же легче будет" - які тут страсті-мордасті кипіли ще з допетровських часів.
І після тотальної насильницької кровавої русифікації в радянські часи - про ЯКУ свободу вибору ви всі мені будете говорить? Чи цього "нЄ бЫло, бо мы про це нЄ слЫшалі"? Майте ж совість, люди добрі - і дайте нам говорить - як НАМ хочеться, читать - що НАМ хочеться, жить - де НАМ хочеться, а не так, як ВИ думаєте НАМ буде краще, під ВАШОЮ п"ятою. Ех, братці - невже не доживу, коли кремль вже не зможе комісарить на Україні?
Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
N
Велотурист ДВК
Ветеран
*

Карма: 130
Offline Offline

Пол: Женский
Сообщений: 1178


Днепр


« Ответ #26 : 19 Сентября 2011, 20:19:02 »


Миша, ну без обид - но тогда украинский язык должен быть по крайней мере украинским, а не суржиком. Разве в украинском есть такое слово "просвіщонна" и далась же вам Евпатория - это что, исконно украинский город, что ли?

Ну и потом - вы же не предлагаете теперь насильственную украинизацию взамен насильственной русификации? Улыбающийся
Записан

050-907-21-32
Yuri
Велотурист ДВК
Постоялец
*

Карма: 79
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 448


DME


« Ответ #27 : 19 Сентября 2011, 20:48:22 »

Миша, всё зависит от точки зрения на ситуацию.
Я уже говорил в другой теме и ещё раз повторю, что правда у каждого своя.
А то ещё сейчас вспомним как Русь крестили.
Записан

Туризм - это жизнь! Улыбающийся
dav
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Старожил
**

Карма: 144
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 772


Александр
Днепропетровск


WWW
« Ответ #28 : 17 Апреля 2012, 08:35:10 »

по данным с сайта www.bikeday.org.u a ВелоДень 2012 планируется 26 мая
Записан

Огромная власть у слов стоящих там, где нужно!
http://dav.do.am/
AkA
Велотурист ДВК
Пользователь
*

Карма: 1
Offline Offline

Сообщений: 5


« Ответ #29 : 17 Апреля 2012, 17:16:33 »

Таки а как будем организовываться, какой маршрут , где встреча, какие вкусняшки по дороге
Записан
Страниц: [1] 2   Вверх
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!