Днепропетровский Клуб Велосипедистов
28 Марта 2024, 10:31:03 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
 
   Начало   САЙТ ДВК Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация  
Страниц: [1]   Вниз
  Печать  
Автор Тема: 3-11.08.12 Пляжно-Еротичний Щорічний НкНюВП оголошено!!!  (Прочитано 10621 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« : 03 Июля 2012, 15:06:08 »

ВелоБраття!!! Сьогодні попередньо узгоджені дати Щорічного ПЕНкНюВП - прошу приєднуватися. Усе, що нам не вдалося в ТНМ 22-30.06.12 - покупатися досхочу у теплющій водичці, наловити риби, мідій, крабів, наїстися персиків, винограду і кримських величезних слив-каліровок, наборсатись у прохолодному Бельбеку - то всьо здійснимо в щойно оголошеному ПЕЩНкНюВП в Любімовку!!!
Склад команди:
0. ДДП - аксакал, натхненник усього велосипедного, що рухається, з нами НЕ їде - буде вести 5 к.с. в Узбекистан.
1. Командор, тобто я - головний натхненник гедонізму, натуралізму, платонізму і прихованого сексуалізму.
2. ЛюЛю Рибальче - директор департаменту фіскально-примусових відносин КМУ і ВРУ, визначальник форматів і термінів ВП.
3. Сашко Нако - головний добувальник пального, модератор вогню під котлами, права рука Командора, основна мотивація рибальства.
4. Антон Зправдініі - головний чайник експедиції, інструктор пересування БЕЗ велосипедів і БЕЗ рюкзаків.
5. Міша Гіоргіні - відповідальний за шашлики і спасіння від уколів морських дияволів і скорпен.
6. Невідома Краля - директор і головнокомандувач шашликами, модератор спалення дров на вугілля для смаження.
7. Мішкина Дєтка - невідома особа невідомої статі.
8. Лорік Кальяно - найбажаніша учасниця, генератор позитиву.
9. Крісті Кальяно - молода учасниця Чергового Пляжно-Еротичного.
10. Чак Вегетаріані - стабілізатор напруги, духовний центр компанії.
11. Ти, наш новий друг!
12. Твоя подруга.
13. Твій син чи дочка... А можливо - і син і дочка!!!

Ну всьо - дев"ятеро людей - то вже сила-силенна народу! Хочу, щоб учасників було - під сімдесят осіб!!!
ОТО БУДЕ ВЕСЕЛУХА!!!
08.07.12 придбані квитки.
ТУДИ   на 03.08.12 потяг 298, 18 вагон прибуття в Севастопіль 04.08.12 о 15.57.
СТУДа на 11.08.12 потяг 297, 15 вагон прибуття в Київ             12.08.12 0 10.58.
« Последнее редактирование: 30 Июля 2012, 09:04:06 от comandor194sm » Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #1 : 05 Июля 2012, 11:58:10 »

Ох і навалилися на мене злі київські дЯдьки - нема спасу!!! Продублюю я краще тему на рідному ДВК!!!
Отже -


Re: 03.08.12 Щорічний Пляжно-Еротичний НкНюВП

Сообщение comandor194sm » 5.7.12 11:50
О-о-о-о-о, зашевелився ВелоНарод Київський! Я ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНИЙ!!!
Отже - по порядку.
Я дванадцятий рік організовую Пляжно-Еротичні ВелоПоходи - подивіться мої попередні теми. ПЛЯЖНИЙ велопохід - це постійна тусня на пляжі, з радіалками в Інкерман, Херсонес, Севстополь без вантажу тощо. Жа-а-арко їздить в серпні по Криму - я волію тупИть на пляжі. Ну, Люди Добрі - поцікавтеся хоч трі-і-і-ішечки, поверніть голову туди-сюди, роздивіться - і ВСЕ СТАНЕ ЯСНО без тисячі дурних запитань.

    MaD_CameL писал(а):не будет тема оформлена


Хто цей сердитий дядько? ШО він від мене хоче? Як треба реєструвати пляжні велопоходи? Ви ЩО, з глузду з"їхали? Мо" мені ще вам мзди дать - як Володимир Великий татарам? Поясніть докладніше - тільки не напрягайте мене зайве - я того не люблю.

    psi-victor писал(а):Тема интересная.


Оце нормальний хід - отак я люблю. Пояснюю: колись, коли моїй Анні Марії виповнилося 11 рочків, я почав організовувати Чергові Травневі Дитячі Велопоходи в Крим - було у мене четверо друзів, по двоє діток у кожного. Ну а після травневого ми ОБОВ"ЯЗКОВО ходили ще і у серпні в пляжні походи - збиралося до 14 учасників, плюс стільки ж місцевих приїздили слухать гітару біля багаття вечорами. Навіть з Сарапула приїздили, з Красного Луча - Мішка Гіоргіні вшосте, здається, приїде - вже квитки купив. http://dneproveloklub.dp.ua/forum/index ... 686.0.html, тобто ПЛЯЖНИЙ він тому, що відбувається на пляжі, Еротичний - бо якщо ТИ не взяв з собою дружину або наречену - то будеш тільки дивитись на засмагаючих поруч дівчат, пару на пляжі за два тижні не знайдеш ЗРОДУ. Тим, хто їде ПАРОЮ, еротичність перетворюється на сексуальність АВТОМАТИЧНО. Ню - значить натуралістичний, тобто усі бажаючі засмагати БЕЗ мокрих тряпочок на тілі можуть вільно ті мокрі холодні тряпочки позакидать у сусідні колючі кущі і засмагати голими. Пляж Любимівський ТАКИЙ, що дозволяє ВІЛЬНО ТО РОБИТЬ трішки далі від урізу води, в дюнах. За усі дванадцять років Любімовського натуралізму ЖОДНА ЛЮДИНА не муркнула мені нічого незадоволено, навпаки, вдячні натуралісти, які боялися раніше оголюватися на пляжі, ховалися подалі від людських злих очей - осміліли і з плакатами і транспарантами "Дайош Європейський рівень життя вже СЬОГОДНІ і ТУТ!!!" почали загоряти голяка поруч зі мною і під моїм захистом. До столу і біля котлів - єСтЄсТвЄнНо - приступаємо одягненими і запнутими. Ну і по місту ми ходимо - як усі, хіба що на вЄлі я пересуваюсь - як і по Кийову - в одних часах і трусах!!!

    boogie-woogie писал(а):а де реєстрація?


Ще один злий дядько Буугі-Вуугі! Про ЯКУ реєстрацію мова? Ну ви мене доведете, Люди ДОбрі, до прочитання Правил Вашого Форуму... Хоча я ТАКИЙ Характерник, що скрізь встановлюю ВЛАСНІ правила...
Ще попоїздять по Україні її сини і дочки... на велосипедах... ах... ах...
« Последнее редактирование: 05 Июля 2012, 15:35:15 от ДДП » Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #2 : 05 Июля 2012, 12:12:17 »

Ха, київські злі дядьки демонструють ПРегівастість і ненависть до демократії - мою тему про пляжний похід видалили!!! Ну і ладно - сім год мак не родив - голоду не було. А таки неприємно... Велолюдина велолюдину не розуміє і проявляє нетерпимість... Той у кого в руках кнопка - користається нею "без суда і слєдствія" - якщо ти не "в сім"ї... ЧлЕнАм сім"ї  можна убивать, грабувать, рейдерствувать безкарно. Отака демократія в столиці, ОТАКЕ верховенство Права... Я шокований... Поїхав на пляж обдумувать чергову несправедливість.
А тему мою - допрацюю і розмістю ОБОВ"ЯЗКОВО на велоКиєві. Ось подивитесь!!!
Поновив тему з новим текстом:
Ага, почитав правила - нічого нового не знайшов, допрацьовую тему - можна було і не видалять. Я розумію і просту людську мову - навіщо відразу голову рубать?
Отже:
- цель и задачи: Покататись на пустих велах по околицям Севастополя, покупатися досхочу в теплому Чорному морі, поїсти недорогих персиків, винограду, шикарного кримського вина, позасмагати в тиші і гарній компанії, половить крабів, рапанів, мідій, морської риби з подальшим її приготуванням і солонцюванням, поспівати біля багаття під гітару, поспілкуватися з дітьми і друзями.
- подробный маршрут: Севастополь - Сєвєрная бухта (паром) - Любімовка-пляж - (Кача, Інкерман, Херсонес, Балаклава, Фіолент - радіуси) - Севастополь.
- дистанция: 300 км
- время и место старта: 3.08.12, Севастополь.
ожидаемое время возвращения: 12.08.12, Київ.
- темп езды: по останньому найслабшому.
ожидаемое дорожное покрытие: асфальт, пляжний пісок, галька прибережна.
какие-либо специфические требования к подготовке и опыту участников: бажаючі загорять Ню запасних плавок і купальників не беруть.
Ну шо, нічого я не порушив? Пройшов реєстрацію? Ну і слава Богу.

А київські модери знову видалили тему. Мзди хочуть? Хрін їм з буряковим квасом, а не мзди!!!
« Последнее редактирование: 06 Июля 2012, 21:35:11 от comandor194sm » Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #3 : 11 Июля 2012, 09:11:55 »

Сьогодні прокинувся в ліпком поту і ужасі: ЗАБУВ!!! Вірніше: ЗГАДАВ!!! У мене ж в Пляжно-Еротичний першим-найпершим, почесним-найпочеснішим Учасником Всіх Участій і Свідєтєлєм Усіх Свєршеній в складі команди уже десять місяців состоіт - Де Де Пе !!! ДОРБИЙ ДЯДЯ ПЄВЦОВ!!!! МатьМояЖенщина - чуть не випустив із состава святкової делегації! Страх і ужас - ну в смислі "прєлєсть": бачу його благеньку скромну палатку прямо в центрі нашого любімовського бівака, чую його безсмертний голос, звучащий в нестройному хорі п"яних нічних голосів біля величезного піонерсько-комсомольського багаття на пляжі: "Томбе ля нежже, тю не ревієндре па сє суар!" Справжня ІДІЛІЯ!!!
Оце був би прокол - всього мого нікчемного життя ПРОКОЛ!!! Ну - слава Вседержителю - ЗГАДАВ ВЧАСНО!!! Квитки на електричку Днєпр-Сімфер ЩЕ Є в кількості 52 штук, бажання у ДДП - сподіваюсь - ще не вивітрилося... Ну корочє!!! Діма - ти розумієш відповідальність за колись оброньонноє "слово - не воробєй"?!?
Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #4 : 13 Августа 2012, 10:54:23 »

Велопохід успішно завершений. Фотки - на http://foto.mail.ru/mail/orca194sm/7147/
Подружилися з велотуристами з Києва, Москви, Мінська, Орла, Красноярська, Пітера, Іваново, Праги. Назагорялися, натріскалися кавунів, слив, винограду, шашликів, напилися кампоту зі свіжих фруктів. Загальний кошторис походу - 480 гривень на 9 днів. Звичайно, за рахунок мого обладнання та інфраструктури. Командорський велорюк на зворотньому шляху важив 64 кг. Немало - але ж тяг дві палатки, два матраца надувних, два тенти - від сонця та дощу - дощовий не знадобився.
Погода була прекрасна, компанія була уЖаСна!!! (Шутка) Спека була жахлива, мого Саньку не вберегли від теплового удару середньої важкості - але вижив, набрався досвіду.
І абсолютно вчасно повернулися - сьогодні у Києві вже + 14 і проливний дощ!!!
Ай да я, ай да сукин син!!!
Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
Страниц: [1]   Вверх
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!