Днепропетровский Клуб Велосипедистов
28 Марта 2024, 11:15:42 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
 
   Начало   САЙТ ДВК Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация  
Страниц: [1]   Вниз
  Печать  
Автор Тема: 14-25.09.12 н/к ВП Владіславовка-Феодосія-Коктебель-Судак-Новий Свєт.  (Прочитано 9429 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« : 07 Сентября 2012, 23:23:33 »

Командор нестримно прагне знову в Крим. Безумовно - новий матрас лінивий виноградно-мускательний. ТупИтиму, котИтиму повільно, часто на підйоми йтиму ПІШКОДРАЛА - постараюсь ЖОДНОГО разу не спітніти. Аби погода була тепла, суха і сонячна. Якщо дощитиме - сидітиму під тентом безвилазно на березі моря і чхатиму на дощ. Група - знову - як і в травневому велопоході - 11 людей. ХТО наважиться бути дванадцяим? ДДП? Сумніваюся...
Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
KovAlex
Пользователь
**

Карма: 3
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 67


велотуризм это жизнь
Красноперекопск (АР Крым)


« Ответ #1 : 12 Сентября 2012, 10:23:17 »

Эх,с удовольствием поехал-бы,но работа не отпускает!В октябре поехал-бы!
Записан
ДДП
Руководитель ДВК
Ветеран
****

Карма: 185
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 2960


Днепро


WWW
« Ответ #2 : 17 Сентября 2012, 07:56:02 »

Привет, Мишель Улыбающийся
Спасибо за предложение, но я только что из Крыма и на днях собираюсь ещё южнее, - ведь лето уходит на Юг Грустный - в Турцию... Просто не знаю куда ехать за Летом в ноябре-декабре-январе-феврале, а то бы что-нибудь придумал...
Записан

ДнепроВелоКлуб ( ДВК ) -   http://www.dneproveloklub.dp.ua
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #3 : 13 Октября 2012, 14:32:33 »

Ну-у-у-у, Дімочка, за літом в лютому треба їхать поближче до екватора, на Мадагаскар, чи там в Венесуелу - екватор же до-о-овгий!!! На ньому усім велотуристам місце знайдеться! Он мої московські знайомі їздять щороку зимувати на Борнео, а можна ж і на Балі забратися - чому ні?
Ну а я - як завжди - обіцянки усі виконав, на маршруті жодного разу не спітнів, погода була тепла і сонячна, ночі - просто жааааркі, до + 20, страшенно місячні - новим фотіком назнімав цілу купу нічних фотошедеврів,  полуденне сонечко виявилося не дуже пекуче, накупався досхочу, награвся з вітром і хвилями у валЄтбол зелененьким м"ячиком, затарився мадерою, виноградом, рапанами, мідіями і кавунами - до нового сезону. http://my.mail.ru/mail/orca194sm/photo#page=/mail/orca194sm/photo?album_id=8030

Впадаю в зимову сплячку.
Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
Страниц: [1]   Вверх
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!