Днепропетровский Клуб Велосипедистов
28 Марта 2024, 18:11:58 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
 
   Начало   САЙТ ДВК Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация  
Страниц: [1]   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Ретро-Вело на ДВК  (Прочитано 17547 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
ДДП
Руководитель ДВК
Ветеран
****

Карма: 185
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 2960


Днепро


WWW
« : 19 Февраля 2010, 12:15:40 »

Посмотреть Вело-ретро фотографии на сайте ДнепроВелоКлуба можно ЗДЕСЬ
Записан

ДнепроВелоКлуб ( ДВК ) -   http://www.dneproveloklub.dp.ua
nmamon
Гость
« Ответ #1 : 19 Февраля 2010, 12:32:17 »

Народ где или как незадорого можно отсканить слайды,негативы ?
Или кто на прокат приличный сканер предложит ?
==========
http://dneproveloklub.dp.ua/forum/index.php/topic,12.30.html
« Последнее редактирование: 19 Февраля 2010, 12:34:20 от nmamon » Записан
ДДП
Руководитель ДВК
Ветеран
****

Карма: 185
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 2960


Днепро


WWW
« Ответ #2 : 19 Февраля 2010, 12:38:45 »

Я сканю на своем стареньком Мустеке 2448 ТА Плюс. Он все время в работе.
Может кто-то ещё что-то подскажет\предложит.
А какой объем слайдо\фото архивов, какие велопоходы?
Записан

ДнепроВелоКлуб ( ДВК ) -   http://www.dneproveloklub.dp.ua
nmamon
Гость
« Ответ #3 : 19 Февраля 2010, 13:09:37 »

Я сканю на своем стареньком Мустеке 2448 ТА Плюс. Он все время в работе.
Может кто-то ещё что-то подскажет\предложит.
А какой объем слайдо\фото архивов, какие велопоходы?
Может АЛЛ скинется для клуба на приличный слайд сканер ? Я участвую.
Сладов - пленок много - и не велосипедных.  Даже по 1грн за кадр - почти сканер.  А потом его куда  ?
Человек на 10 раскинуть стоимость сканера в вечное владение клуба - и волки целы - и овцы сыты.
Либо говорят есть насадки-рамки  на цифровые камеры для пересьемки.  Акккуратненько ее из бленды склеить ....
-------------
Походы.
По Днепродзержинс -север Днепр области -Кочережки -Днепр (рук - Валентин Киселев)
Полтава - Днепр
Псков-Новгород (рук - Валентин Киселев)
Арбатка -Феодосия-Казантип-Керч
« Последнее редактирование: 03 Марта 2010, 23:16:17 от nmamon » Записан
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #4 : 03 Марта 2010, 00:14:03 »

Йо-майо, велонарод, отЭта фішка! Нмамон, де ти взявся!?! Боже мой, це ж скільки воспомінаній і яке все трогатєльне!  Щщас надрукую розвЬОрнутий пост і скопіюю тему на Аскет-форумі! Це ж золота жила, ДДП!
Давай відкриємо тему тіпа "воспомінанія аксакалів" і почнем з твоїх мемуарів! А у мене, кстаті, є супер-пупернаворочЄний шестикадровий сканер, і усі плівки у мене під нього на шестикадрові куски порізані - а плівок у мене штук триста! А кольорових - ще штук сто!
І слайдів тисяч вісім! Корпорація монстрів!
Моя ж велотуристична кар"єра почалася у вісім років, коли я на канікулах після першого класу з Вовкою Дворніком зранку сіли на вЄліки і з Котовки поїхали в Заплавку, потім у якусь там Зачепилівку - корочЄ, коли ми повернулися присмерком додому, голодні, стомлені, злі - мій папа мене навіть бить не став - це було бЕзчЄловЄчно: я і так був Єлі живий! Помню, поставив мене на коліна на пшеницю перед тЄліком "Вечірню казку" дивиться - так я там так на колінах і заснув - і казку не додивився. Уявляєте: на колінах на пшениці...
Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #5 : 03 Марта 2010, 00:54:00 »

А цей пост я з Аскет-форума передрав! ДДП - як незручно мать три велофоруми! Може, нам остальні два "бздинькнуть!"? "А якщо вони нас?" - відповів ДДП...
Отже - спогади аксакала аскета самопровоздашОнного!

А першу свою велосекцію я організував на Київському мотозаводі: задавила мене жаба юзать по Криму на власному "Старт Шоссе" - так я придумав: написав заяву у наш профком, пройшовся по своїх друзяках з секції спортивної стрільби з МК зброї, там, з клуба аквалангістів - назбирав штук двадцять підписів - і відпер в профком, благо прЄдсЄдатЄль був на той час моїм колЄгою, в одному КБ працювали до його обрання профспілковим богом. А з ХВЗ наш КМЗ був мов брат: ми ж одного міністерства! Ну ми ЇМ дали два мотоцикли МТ-10-36, а вони нам 15!!! "Туристів" восьмискоросних! Уявляєте, братва? 15 шарових вЄліків! Біля прохідної було дві заводські малосімейки, і в полупідвалі однієї з них під мою велосекцію виділили двухкомнатний простір метрів на сорок квадратних, з туалетом! уякому ми організували душову, а на території заводу у битовому корпусі у нас уже на той час функціонувала сауна! Ото життя було в совдепії! І я на тих заводських вЄліках організував три велопоходи по Криму: у 1983, 84 і 85 роках!
ДДП хвальоний тоді ще, мабуть, під стіл пішки ходив!!!
Ото я аксакал - так аксакал! Куди там тим Аскетам!
Купайтесь в лучах мого вЄлічія! Обожайте мене, обожайте! Я такий класний - сам від себе в шокЄ!
Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
nmamon
Гость
« Ответ #6 : 03 Марта 2010, 17:47:55 »

Командор, так как к тебе на сканер напроситься,  ты в Днепре или в Киеве ?
Ну а байки.
Едем на майские по Полтаввской. Четвертый день мелкого дождика и полтавской грязи. Короче сейчас бомжи такие.
1мая. Заезжаем в село на главную улицу. Люди наряженые на демонстрацию дуют.  С шариками, в обновах с  наряжеными детьми.
А нам доргу спросить. (Матюка такого GPS еще не придумали).
Видим чапает по дороге старенькая скрюченая но празднично одетая старушка с палочкой - пилит себе под ноги смотрит.
Спрашиваем "Бабуня, добрый день. Как проехать туда-то."
Бабуня начинает отвечать одновременно поднимая голову чтоб нас рассмотреть.
Вруг голос ее обрывается и она переходит на повышеные тона.
"Ой горе, люди да штож это такое делается ! Что случилость ? Дети,  хтож это вас в такую погоду из дому выгнал. Что это за изверги такие !"
Увещевания, и попытки обьяснить что это мы сами, что это называется "ТУРИСТЫ" ситуацию не исправляют.
Получив направление едем дальше, а в спину слышны причитания расстроеной бабуньки.
=========================
Прибываем к весенней реке. По карте журнала ТУРИСТ должен быть мост. НИФИГА.
После исследований берега принимаеим решение форсировать метров 20 водной преграды талой воды средней скорости течения.
2 надувных матраца один над другим. Все емкости с водой опорожняются и привязываются по бокам матрацев как поплавки. Из всей одежды и снаряги достаются все веревки и шнурки и вяжутся к изобретенному парому.
Доброволец = СЕРГЕЙ БЕЛЯЕВ вплавь преодолевает преграду с концом веревки в зубах.
Потом по очереди люди велосипеды и рюкзаки  преодолевает преграду на пароме НЕ РАЗДЕВАЯСЬ.
Общее время с отогреванием героя у костра - 3-4 часа.
« Последнее редактирование: 03 Марта 2010, 23:11:25 от nmamon » Записан
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #7 : 05 Марта 2010, 11:55:16 »

Та я-то в Дніпрі, на Клочко... Так сканер в Міському інформаційно-аналітичному центрі на К.Маркса, 65 і поламаний... Но я проконсультувався з ТАМошніми крутими фахівцями, і вони радять - по якості і трудодням - вибрать кадри, що цікавлять і звернутися у фотолабораторію: там стоять сучасні сканери з автоматичною очисткою кадрів від подряпин і пилу - і це набагато якісніше і швидше, ніж товктися самому у фотошопі... Сучасний сканер пристойної якості коштує від 500 зелених, сумніваюсь, що ми потягнемо таку штуку навіть вскладчину.
Як професійний шаровик, знаю ЩЕ кращий шлях: надибать знайомого в фотолабі, і падать йому на хвіст - в неробочий час така братва твОрить чудеса для своїх - і все на шару...
А Нмаммон звідки? Чому погано заповнюєш "лічку"? Хто ти, чиїх, а головне - які дати представлених спогадів? А є фотки ТіЄЇ героїчної переправи? Судячи з вашого способу пересування по картам з журналу "Турист" - історії з бородою? А зараз ти катаєшся? А в походи ходиш? А на травневі в Крим збираєшся? А чому на Мацакіаді не був?
А велоп"ятниці будеш відвідувать? Шось ми з велоп"ятницями зовсім зачахли... ДДП - в чому справа? Ти шо - квартірантів узяв? Чи шо? Так гарно було у тебе збираться - в центрі, усім зручно пізно увечері додому повертатися...
У тебе ж зазвичай ніхто не залишався на ніч? Ех, часи змінюються... Як співали ПІСНЯРИ "Няма таго, шо ранш було..." ЖЖЖаль...
Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
Страниц: [1]   Вверх
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!