Днепропетровский Клуб Велосипедистов
28 Марта 2024, 10:54:24 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
 
   Начало   САЙТ ДВК Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация  
Страниц: [1]   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Гуморина-2013 відбудеться 1 квітня безумовно в Одесі!!!  (Прочитано 10120 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« : 08 Февраля 2013, 10:55:37 »

Копита чешуться... Синички вже надриваються на осонні, день довшає неухильно, життєдайні соки Землі починають щорічний движ, піднімаються у крони і скроні. Дороги просихають, проліски розквітають, велосипедисти прокидаються і кидаються в сідла. Хтось в Олешківські піски, хтось в Умань, хтось на Арабатку - а я, як завжди, в Одесу на Гуморину. Судячи з кволого ентузіазму велоБратви і велоСестер - я на Гуморині-2013 ЗНОВУ ТУСИТИМУ з есперантистами НЕвелотуристами... Така прикрість...
Проте мій план незмінний: 30 березня з велосипедом завантажуюсь у потяг "Київ - Одеса" і 31 березня милуюсь містом "У Чорного моря..." з превеликим задоволенням. Дрімаю на осонні Приморського бульвару, дихаю свіжачком біля пам"ятника дружині моряка у Морвокзалі, катаюсь по Трассі Здоровля приморського парку, роздивляюсь перехожих у Госаду. На Парад Гуморини Першого Квітня іду з есперантистами, бо відчуваю: команду велотуристів-приколістів для участі в Параді зібрати ЗНОВУ НЕ ВДАСТЬСЯ. Отакої...
Ну і ладно - як завжди втішуся думкою, що Я-ТО БУДУ на Гуморині - а до усіх інших, кого ТАМ не буде - мені байдуже. Знайду НОВИХ друзів, познайомлюся з ІНШИМИ дівчатами, поспілкуюся з НЕЗНАЙОМИМИ одеситами і шанувальниками Гуморини з різних куточків світу. Як завжди. Самота - моє свято!!! Гуморина - МОЄ СВЯТО!!! До зустрічі на Гуморині 2013!!! :-)
Копита чешуться... Уже 20 березня - а на вулиці продовжує сніжити... Зима - ти задовбала!!! Дайош сухі дороги, надривні синичні переливи, головокружіння і березневий шал!!! Осмотичний тиск Весни наближається - http://www.poetryclub.com.ua/getpoem.php?id=239681 ...
Квитки придбані - як завжди, на 30 березня - але тепер потяг № 9 Київ-Одеса став химерним від пАкрАщення:  - відправляється 30.03.13 о 14.40, в Одесі в 23.05 - погано, спробуй влаштуватись поночі.:  У мене 11 вагон, 13 місце. Решта потягів на Одесу не містить плацкартних вагонів... Коштує квиток всього 64 гривні.
Але то ще не всі химери: квиток НАЗАД замовив у касирки на 2 квітня - як завжди - а вона ТАЄМНИЧИМ чином продала мені квиток на 4 квітня!!! А я ХИМЕРНИМ чином не перевірив біля каси - і от тепер поставлений перед фактом: замість ТРЬОХ днів в Одесі пробуду П"ЯТЬ... Цікаво - ЩО то означає? З якою метою Провидіння організувало мені ТАКУ замануху... Мо" закохаюся в Одеситку?!?
« Последнее редактирование: 20 Марта 2013, 13:07:22 от comandor194sm » Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #1 : 04 Апреля 2013, 11:41:46 »

Угу - ага - еге- ого!!! Качаю фотки з Гуморини - 988 штук привіз!!! 1 квітня в Одесі було + 25, галаКонцерт дивився в одній фуктболці!!! Ох і погодняк був же - німа слів!!! А сьогодні повернувся до Кийова - а тут +2, снігу по коліно, холодрига.... Ех, знову тішутимуся фотками сонячної Гуморини і мріятиму про травневий Крим!!! https://www.facebook.com/media/set/?set=a.492684464124650.1073741840.100001493027714&type=1
« Последнее редактирование: 25 Апреля 2013, 14:54:59 от comandor194sm » Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
Helga averkina
Велотурист ДВК
Постоялец
*

Карма: 76
Offline Offline

Пол: Женский
Сообщений: 378


Днепр

« Ответ #2 : 08 Апреля 2013, 11:43:23 »

Хорошая у тебя работа, Миша!  Улыбающийся Строит глазки
Записан

Если тебе дадут линованную бумагу, пиши поперек
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #3 : 25 Апреля 2013, 14:56:56 »

Хорошая у тебя работа, Миша!  Улыбающийся Строит глазки
Дякую - аж підскакую!!! Мені теж подобається!!! А буде ЩЕ КРАЩА - я переконаний!!!
Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
Страниц: [1]   Вверх
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!