Днепропетровский Клуб Велосипедистов
20 Апреля 2024, 12:08:43 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
 
   Начало   САЙТ ДВК Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация  
Страниц: [1]   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Щорічний травневий матраснючий н/к ВП по Криму заплановано! 1-10.05.13  (Прочитано 8805 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« : 20 Марта 2013, 13:45:52 »

Хоча Паска цього року ДУЖЕ ПІЗНЯ - припадає на 5 травня - одначе у Голандію на травневі цього року не виходить - значить туситимемо як завжди по Криму. Вже придбав квитки  ТУДИ: потяг № 40 до Бахчісарая, вагон 3пл, місця 10,12 - 01.05.13, в Бахчі 02.05.13 о 05.18 (116,26 грн)
НАЗАД (з Севастополя) поки що не продають - але дата 10 травня визначена - 11.05.13 зранку мушу бути в Столиці - як штик!!!  Шокированный Остання інфа: квитки назад замовлені. Алла підпрягла знайомих з Броварів. Сумніваюсь я, однако - але ризикну - не останній раз же мордою об забор ляскати при придбанні квитків...
Правильно сумнівався - Алла підвела - забула дома телефон і випала з процесу покупки квитків. Білети ТУДИ і НАЗАД взяв мій побратим і Справжній Друг - сталевий Натрус. Люблю його - як брата!!! Каже - все так просто виявилося... Пішов на вокзал і купив. Крапка. Собі, мені і ще й Маргариті - най би вона була здорова і ніколи нічим не печалилася.
Команда уже шикарна - і надія обрости велотуристами - виправдалася. Хоча поступово віддаляюся від гурту ДВК - по принципу "з глаз долой - із серця - вон!" Шкода! Та у моїй комнді ЗНОВУ п"ятеро дніпропетровців. І восьмеро киян - якщо п"ятьох броварчан вважати киянами.
З іншого боку в команду лосяр проситися не хочеться - нехай собі носяться - якщо ім ТАК подобається. Хочеться повільної комфортної їзди по добре знайомим місцям, тихих вечорів біля Бельбека під солов"їні витьохкування, жодної суєти і напрягів від чужих чайників. Ну ТАКИЙ настрій у командора... Ну і звичайно - повністю безкоштовне відвідування усіх без винятку культурних об"єктів через "піонерський" вхід. Тобто продовжується масована економія гривні з метою на літо придбати мотоцикл.
Хоча ОДИН мотик у мене є - але занадто важкий для мене і неприпустимо неекономічний. Новий буде сучасним, швидким, потужним і дорогим донестями. ОТАКОЇ!!!
Ну а покищо - травневий Крим!
Маршрут (приблизно-попередній): Бахчисарай - Чуфут-Кале - Тепе-Кермен - Киз-Кермен - Бакла - Ескі-Кермен- Мангуп - Інкерман - Севастополь. Основа маршрута - http://www.cavetowns.crimea.com/
Склад команди (попередньо-приблизний):
1. Командор. Центральна фігура велопоходу по Криму у м.Києві. Бо по Дніпру Центральний - Натрус.
2. Командорша. Місце вакантне, хоча вже куплені квитки. Ними скористалася Алла.
3. Командоренко. Екзамени дозволяють - пропускаються тільки 7 і 8 травня - син в команді!!!
М.Командорівна. Закінчує лінгвістичний університет (КНЛУ) і завантажена дипломуванням по вуха - участь неможлива.
4. Крутий Друг Командора. Подорожує зі мною ВИКЛЮЧНО в інтересах Сина Крутого Друга Командора, тобто участь залежить від останнього.
5. Син Друга Командора - закінчує 2 курс ДХТІ. У зв"язку з невизначеністю дат екзаменів весняної сесії участь під питанням. Остання інфа - графік екзаменів дозволяє подорож!!! Саня і Серьога - з нами!!!
6. Командорова МАРГАРИТА. Щойно зателефонувала і визначилася. Завтра біжить по квитки. Вприприжку.
7. Командорова Алла. Іншого способу відсвяткувати первомай, як у велопоході по Криму не уявляє - значить НАША людина.
8. Знайомий Командора з Кіровограда. Позвонив 25.03.13 і сповнений рішучості брати квитки. Ну-ну... подивимось...
9. Командорова Наталка - трохи пришелепкувата велотуристка - проте рішуча і завзята. Морока з нею буде - але мороки ж я не боюся!!!
10, 11, 12, 13 Іра, Олег, Денис, Наташа з Броварів.

Проте вже НЕ відчуваю печінками - цей ВП здійсню у мінімальному складі - як і в минулому році.

УРА, таварістчі! В смислі КАРАУЛ!!! Приєднуйтесь - хто не боїться любить травневий Крим і слухатись Командора!!!


« Последнее редактирование: 02 Октября 2013, 19:27:24 от comandor194sm » Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #1 : 11 Мая 2013, 11:28:06 »

Велопохід успішно завершений: 230 км за 9 днів. Салют в Севі, дньовка в Симеїзі, штурм Ай-Петрі, по два печерних міста в день - перебор явний. Маргарита позбавлена статуса командорської НаВсІгДа. Зуміла зробити ВСЕ, щоби перетворити нескладний ВП у суцільну галеру!!! Цур їй, пек їй!!!
« Последнее редактирование: 02 Октября 2013, 19:23:47 от comandor194sm » Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
Страниц: [1]   Вверх
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!