Днепропетровский Клуб Велосипедистов
28 Марта 2024, 20:45:44 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
 
   Начало   САЙТ ДВК Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация  
Страниц: [1]   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Плач по Кирилу С.  (Прочитано 8006 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« : 13 Ноября 2013, 02:24:38 »

Братва... схиліть голови у скорботі... щоб не бачили, як я гірко плачу... Пішов від нас у тонкі світи класний велотурист, стійкий і терплячий до болю хлопчик Кирил Стрєльченко... Мій любімий Кірілочка... Золотесенький... Кажуть - не можна скорбіть, щоб душі тих, по кому скорбота, не страждали... А я скорблю. Катайся, моя дитиночка, посеред хмарок білесеньких, посеред пташок дзвінкесеньких - а я завжди дивитимусь на небо і пам"ятатиму, що ти ТАМ крутиш педальки і смієшся срібним своїм дзвінким сміхом... Я ніколи тебе не побачу, я ніколи тебе не забуду... мій маленький дружочок Кірілочка...
Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
SIDRA
Постоялец
***

Карма: 8
Offline Offline

Сообщений: 118


« Ответ #1 : 13 Ноября 2013, 08:32:49 »

Миша, мы в этом году с ним были на ПВД. И недавно встречались возле 3Д. Я ещё спрашивал в честь чего новый велосипед...? Уточни информацию когда, почему... И насчёт похорон
Записан
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #2 : 13 Ноября 2013, 18:58:18 »

Щойно спілкувався з Диким Сашою. Поховали Кіріла вчора, 12.11.13, з Храму на Ігрєні. Йому було 17 років. НАШИХ було близько сорока душ, а взагалі людей було - МОРЕ...
Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
SIDRA
Постоялец
***

Карма: 8
Offline Offline

Сообщений: 118


« Ответ #3 : 13 Ноября 2013, 20:42:56 »

Може не до речі,але чому Ти це написав зараз,а "велоспільнота" раніше нікого ніде несповістила?
Де ця "велоспільнота" гуртувалась,на якому форумі? Чи що я не розумію?
Записан
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #4 : 13 Ноября 2013, 23:26:21 »

Думаю, все сталося в телефонному режимі. Якби мені зайшов ТАКИЙ дзвінок - я б теж про і-нет не подумав. Власне - я всьо ТО розумію - усі у відчаї. Були. Є. Будуть. Це мені потрібні демонстрації почуттів - ну я ТАКИЙ. Андрію було не до і-нету - він опікувався ЗОВСІМ іншими проблемами... Не знаю - я страшенно переживаю і страждаю, співчуваю усім, а особливо - безумовно - моєму маленькому другу. Він, може, і не знав, що якийсь там дядькомишко уважно спостерігає за ним - мовчки і неявно - морщиться, коли малому гіпс зрізали на ПВД, посміхається тихо, коли джип спускався в балку, а з люка антеною стирчав малий і либився задоволено і переможно. І коли ми заїхали по дорозі в балку до них додому, щоб розважить малого в гіпсі - я відчував себе прямо спайдерменом геройським - відвідали хворого друга... Гарний то був період життя - велика група людей ніби дихала в унісон, переймалася спільними проблемами і раділа разом простим нехитрим розвагам і регулярним зустрічам... Те чудо - напевне - десь з кимось і продовжується - і слава Богу...
Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
Страниц: [1]   Вверх
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!