Днепропетровский Клуб Велосипедистов
28 Марта 2024, 15:21:07 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
 
   Начало   САЙТ ДВК Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация  
Страниц: [1]   Вниз
  Печать  
Автор Тема: 07.08 — 03.09.16 Пляжно-еротичний велопохід в Блаблабанівку, Одеської області.  (Прочитано 19659 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« : 11 Июля 2016, 08:15:12 »

Крим не наш. Це боляче і сумно. Але маємо ще море Чорноморського узбережжя, щедрого та звабливого. Мої діти виросли, дитячі травневі велопоходи втратили актуальність по незалежним і з залежних від мене причин. Але Пляжні Велопоходи я продовжую організовувати з настирністю маніяка, бо люблю Єто Дєло.
У 2013 році стояв у Затоці. Пляж чудовий, води прісної — хоч залийся, в 100 метрах водонапорна башта, морепродуктів валом, кавуни дешеві — насолоджуйся. Заважає лиманна подьонка. ХМАРИ МОШВИ.
Вирішив пошукати місцинку без мошви і без лиману. І таки знайшов !!! Проїхав вєлом у травні Від Курортного до Лебедівки —узбережжя без лиману, посередині чЮдне бесарабське село Велика Балабанівка, на картах Миколаївка. Задружився з місцевими рибалками, і вони показали просто бомбєзне місце. Посадка, що виходить прямо на узбережжя і на пляж. Дров валом, людей нема, колодізь Федота Зайцева — в кілометрі, сільський супермаркет — в полутора.
Ідеально? Згоден.
Правда, Пляжно-Еротичний велопохід перетворився на Авто-Мото-Вело-Фото-Байда-Риба-Краби-Сходи-Захід Сонця-Кавуни-Бастардо-Мадера-Сни...
Кароч. Сухі цифри: За 27 днів:
1. у мене перебувало 26 друзів з 6 міст України.
2. 20 з них у мене не було сусідів, приїздили одинокі джипи на вихідні пофотаться на пляжі голими.
3. з´їв особисто 24 кавуни — по 2 гривні кілограм... промив організм так, шо маманегорюй.
4. випив по 6 літрів кагора, бастардо, мускателя, рислінга з заводського магазина «Вина Бесарабії» у Б.-Дністровському.
5. набрав 24 000 метрів висоти, навіть в Криму такого не бувало. Поясню. Між посадкою табору і пляжем — 30-метровий обрив зі сходами. Глина.
Список учасників :
1. Мишко Командор194см — керівник, младшенький любімєнький балуваний синочок Людочки.
2. ДДП, з командою — Духовний Брат керівника, Гуру велотуризму.
3. Сашка — командір керівника, син тобто.
4. Машка з Валічком — начхальник керівника, доця з чоловіком.
5. Людочка — власник керівника, законна дружина.
6. Вовка — морковка, дипломований кухар-пекар, менший син Людочки.
7. Льошечка з Вірочкою— філософ-інтелектуал ІТ, старший син Людочки. З ним приїде Антон Пірожніков, навічно записаний до складу моєї команди за добрий характер, людяність та ПТРЯСНІ КУЛІНАРНІ ЗДІБНОСТІ. Я сказав.
8. Ігор Глаголєвський з англійською мовною школою — найкращий одеський друг керівника.
9. Мишко ІІ з дружиною і 2 онуками — брат керівника.  Житиме на базі ВОЛНА кілометром північно-східніше.
10. Віктор — невідомий холостяк 1976 р.н., православний. Зголосився 09.07.16 телефоном, бо і-нету німа ) :-))
11. Чак — якщо сподобалося минулого року. НАЙКращий найвірніший Дніпровський друг керівника.
12. Саша Бобейко з Кам"янськими дівчатами — 35-річний холостяк-інтелектуал, найкращий Київський друг керівника.
12а. Тетяна Чорновол з мамою та 2 дітками— ікона керівника, Мадонна, вдова пана брата Миколи, нардеп, красуня, розумниця. Під питанням, бо навряд чи згадає Мишка та його табір Укропських Підводних Зайців, що Їй так сподобався своєю усамітненістю і тишею.
14. Юра Карнаткін з дружиною та, можливо,  командою — кращий московський друг керівника. Вчитайтесь, панове браття козаченьки, в ці прості слова... як моторошно вони звучать...
15. Ольга Скороход, розумниця, красуня, журналістка — найфаховіший журналіст керівника. Під питанням, бо не зрозуміла до кінця принад Туристичного Матрасного Винно-Байдаркового способу відпочинку на морі.
16. Саня Вєйчук з дружиною та дітьми — найкращий Кропивницький друг керівника.
17. Сергій Зданєвич з дружиною Оленою та донею Женьою - найкращий Кам"янський друг керівника.
18. Женя К. з командою - найкращий Дніпровський Академічний друг керівника
19. Герберт 18 Вова Герасімов со товаріщі - найкращий АСКЕТовський друг керівника.
20. Женя К. з сім´єю — найкращий Сімферопольський друг керівника.
21. Вакантне місце.

(Боже, якщо усі з"їдуться одночасно... ОТО ТУСНЯ БУДЕ!!! Люблю єпічєскі тусняки!!! )

Зголошуйтесь, долучайтесь, готуйтесь, насолоджуйтесь Життям.

Ага, забув сказать: усі учасники цієї Епічної Подорожі прибувають ЧИМ їм зручно і КОЛИ їм зручно, роблять ШО хочуть, ЯК хочуть, З КИМ хочуть (за узгодженням з керівником, єстєссссно), відбувають так само у вільному режимі. Кароч, дисципліна желєзна командорська повсякчасна: усіх зустрічаю, супроводжую, навчаю, проводжаю особисто.

ВАЖЛИВО !!! Продуктовий базар з мнясом на шашлики, окорочками для барбекю, печивом, зефіром, олією та протчими смаколиками овочами фрухтами вином — по суботам зранку в центрі Миколаївки на трасі. Великий супермаркет у Базар´янці цілодобово. В Блаблабанівці пара маленьких приватних  магазинчика з дуже обмеженим асортиментом жратви. Хто бажає відпочивати зі смаколиками — привозьте їх з собою. Мої кавуни їстимуть ВИКЛЮЧНО мої родичі і ДДП та Женєчка з Чаком.

Фотощоденник «2015.08.10 — 09.06 Вело-байда-автовиїзд в Блаблабанівку» — на моїй сторінці у Фейсбуці, Michel Nako Michel Nako або у Інстаграмі та вКонтакті

Приємної нам і вам відпустки !!!
« Последнее редактирование: 11 Сентября 2016, 20:44:19 от comandor194sm » Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
ДДП
Руководитель ДВК
Ветеран
****

Карма: 185
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 2960


Днепро


WWW
« Ответ #1 : 11 Июля 2016, 08:43:53 »

В июне, в велопоходе 1 к\с Одесса-Юг, ночевали на лимане возле Балабанки - наверное малой, потому, что не нашли всех тех красот которые описал Миша...
Надеюсь на встречу в августе - снова едем по этому маршруту 21-28 августа - надеюсь в этот раз найдём ваш лагерь...
Записан

ДнепроВелоКлуб ( ДВК ) -   http://www.dneproveloklub.dp.ua
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #2 : 11 Июля 2016, 08:55:42 »

УРААААААААААААА !!!!
Дімочка, рибочка — можна я допишу тебе... тоїсть вас... з усією командою... до складу моїх учасників !?!
Доречі... усі згадані принади... плюс байдарка, газовий балон, яйця по 9!!! грн/десяток, молоко по 7!!! грн/літр, овочі, фрукти, риба, виноград необмежено нашару... і проч... і проч... і проч... треба ж спочатку знайти... придбать... доставить в холодильник (яма метр на метр на метр під кущем)... а тільки ПОТОМ усім цим насолоджуватись :-)
Тобто привозьте харчі та напої для команди з собою, гітара моя.
ДДП командує, розпоряджається, користується, їсть, п´є, співає, спить, купається, на байді катається вровень зі мною... ба, навіть на два пальці вище мене... тобто усе моє — твоє без застережень.
З машиною включно — якщо захопиш водійське посвідчення.
Я сказав.
Плануй біля мене дньовку, пане брате, оттопиримося не по-дєцкі, як завжди !!!
« Последнее редактирование: 11 Июля 2016, 09:28:52 от comandor194sm » Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
ДДП
Руководитель ДВК
Ветеран
****

Карма: 185
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 2960


Днепро


WWW
« Ответ #3 : 11 Июля 2016, 10:13:08 »

В июне, в велопоходе 1 к\с Одесса-Юг, ночевали на лимане возле Балабанки - наверное малой, потому, что не нашли всех тех красот которые описал Миша...
Надеюсь на встречу в августе - снова едем по этому маршруту 21-28 августа - надеюсь в этот раз найдём ваш лагерь...

Ещё раз внимательно посмотрел на карту и понял свою ошибку - я перепутал названия БАЛАБАНКА и БАЛАБАНОВКА
В Балабанке  всё пусто...
В Балабановке - будет концерт... Улыбающийся
Записан

ДнепроВелоКлуб ( ДВК ) -   http://www.dneproveloklub.dp.ua
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #4 : 11 Июля 2016, 11:03:58 »

В июне, в велопоходе 1 к\с Одесса-Юг, ночевали на лимане возле Балабанки - наверное малой, потому, что не нашли всех тех красот которые описал Миша...
Надеюсь на встречу в августе - снова едем по этому маршруту 21-28 августа - надеюсь в этот раз найдём ваш лагерь...

Ещё раз внимательно посмотрел на карту и понял свою ошибку - я перепутал названия БАЛАБАНКА и БАЛАБАНОВКА
В Балабанке  всё пусто...
В Балабановке - будет концерт... Улыбающийся

Біля Балабанівки. Буде ЦИГАНОЧКА з ВИХОДОМ і ТОМБЕ ля НЕЖЕ доранку !!!
Якщо їхать з Курортного «американською дорогою», перед Миколаївкою є база ВОЛНА. http://uahotels.info/hotel/Baza-otdiha-VOLNA-Nikolaevka/ ТАМ треба звернуть наліво, до моря, і навколо бази НАПРАВО, на обрив — і далі вздовж моря. Перша посадка прекрасна — але далекувато від сходів до моря. А от наступна — саме те, що треба. Там я і стояв.
Де стоятиму цього року, точно не знаю, молюБога, щоб те місце у серпні ніхто не заняв. А там подивимося, підкоректуємо онлайн...
« Последнее редактирование: 29 Июля 2016, 10:02:55 от comandor194sm » Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
ДДП
Руководитель ДВК
Ветеран
****

Карма: 185
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 2960


Днепро


WWW
« Ответ #5 : 11 Июля 2016, 12:03:53 »

Біля Балабанівки. Якщо їхать з Курортного «американською дорогою», перед Миколаївкою є база ВОЛНА. ТАМ треба звернуть наліво, до моря, і навколо бази НАПРАВО, на обрив — і далі вздовж моря. Перша посадка прекрасна — але далекувато від сходів до моря. А от наступна — саме те, що треба. Там я і стояв.
Де стоятиму цього року, точно не знаю, молюБога, щоб те місце у серпні ніхто не заняв. А там подивимося, підкоректуємо онлайн...

На карте нашел, понял - обязательно заедем на ночевку... В июне мы ночевали сразу за Курортным влево, к морю у маяка, там лесенка к морю...
Не доехали к "твоему" месту километров пять...
Записан

ДнепроВелоКлуб ( ДВК ) -   http://www.dneproveloklub.dp.ua
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #6 : 13 Июля 2016, 07:57:12 »

Біля Балабанівки.
Де стоятиму цього року, точно не знаю, молюБога, щоб те місце у серпні ніхто не заняв. А там подивимося, підкоректуємо онлайн...
Не доехали к "твоему" месту километров пять...
На тому титанічному обриві сходи — кожні сто-двісті метрів: народ наш лінивий, далеко обходить не любить, а рубати сходи в глині обожнює.
І найприкріше те, що на «моєму» місці мене в червні, нажаль, не було :-)
« Последнее редактирование: 24 Июля 2016, 23:26:50 от comandor194sm » Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
Yuri
Велотурист ДВК
Постоялец
*

Карма: 79
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 448


DME


« Ответ #7 : 13 Июля 2016, 23:23:20 »

На тому титанічному обриві сходи — кожні сто-двісті метрів: народ наш лінивий, далеко обходить не любить, а рубати сходи в глині обожнює.
І найприкріше те, що на «моєму» місці мене в червні, нажаль, не було :-)
Миша, ты и правда там будешь? Есть планы очаровать тобой мою супругу.
Записан

Туризм - это жизнь! Улыбающийся
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #8 : 18 Июля 2016, 20:45:10 »

Ураааааа !!! Юрасік-карасік-контрабасік, тебе з твоєю супругою теж записать в мою команду?!?!? А звідки ваааапще якіїсь там сомнєнія по поводу і без повода ? Мама моя, канєшно слабенька... все-таки 86, не шутка... но я молю Вседержителя, щоб мамочка дожила хоча б до 96 в полном здравії та при памяті... Тобто болєзнь моєї мами може стать ЄДИНОЮ перешеодою мого перебування у вказані дати у зазначеному місці.
Давай паспортні данныє твоєї супруги для занесення у список учасників.
Очаровывать мною твою супругу не раджу, бо там буде МОЯ СУПРУГА, а Людочка трішечки сильно недолюблює молодіньких сімпатічних дєвушок, які мною ... буває... очаровываюцца
... навіщо нам з тобою ті всі хлопоты?
В яких числах ти будеш, красавчик? Я розучу спеціально для зустрічі якусь красіву повстанську вісєлу  пісєньку тіпа «Лєнта за лєнтою набої подавай, вкраїнський повстанче, в бою не відступай !!!»
« Последнее редактирование: 24 Июля 2016, 23:29:43 от comandor194sm » Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
ДДП
Руководитель ДВК
Ветеран
****

Карма: 185
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 2960


Днепро


WWW
« Ответ #9 : 25 Июля 2016, 11:26:28 »

Планируем приехать 22 августа вечером...
Записан

ДнепроВелоКлуб ( ДВК ) -   http://www.dneproveloklub.dp.ua
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #10 : 28 Июля 2016, 10:19:36 »

Планируем приехать 22 августа вечером...
Да, Дімочка, я зрозумів і СТРАШЕННО РАДИЙ!!!

Буду чекати з нетерпінням, наспівуючи собі під ніс "ТОМБЕ ля НЕЖЕ, тю не ревієндре па се суар... "
Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #11 : 28 Июля 2016, 10:23:05 »

УРАААААААААААА !!!!
До нашої єпічєскої компанії приєднався ІЩЕ ОДИН МіЙ ОГРОМНИЙ ДРУГ Женєчка К.
Ми разом з ним вчилися в Академії Державного управління при Президентові України ДРіДУ УАДУ - така аббббревіаттттура...

Женєчка аквалангіст, підводний мисливець, турист, байдарочник і ДУЖЕ ГАРНА Людина!!!

П О Т Р Я С Н О , скажу я вам!!!
Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #12 : 03 Августа 2016, 11:11:39 »

ОТЄТАДА, мама дорогая... НОВИНА - всім новинам НОВИНА!!!

У Вілково вирушає Отєц Владімір - Герберт 18-й, він же Сібіряк, він же Шахтьор, він же Вовочка-морковочка-друг-з-велоп"ятьорочка (по Карпатам у 2009). У мене буде числа 9-10 серпня. Даааа, не заскучаєм...

Боже ж ти мой - ОТАКЕННИЙ наплив велодрузів у Блаблабанівку - чого можна ще бажати!!!

Я щасливий, чесслово!!!

Хоч би Бог дав всю цю катавасію здійснити...
Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #13 : 09 Августа 2016, 04:52:24 »

Прибув на місце 07.08.16 о 22.22.
Під явором сім´я з двома хлопчиками 3 і 5 рочків. Установився на ночівлю в абсолютно минулорічному варіанті: камбуз де камбуз, машина де машина. Поїли винограду і повалились, бонімасиловуженікакіх :-)

Фотки — на моєму Інстаграмі. Розшарені вК та на ФБ

УРА, таваріщі. :-)
« Последнее редактирование: 09 Августа 2016, 05:05:39 от comandor194sm » Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #14 : 09 Августа 2016, 05:02:37 »

08.08.16. 16.00 прибув Ігор Глаголєвський з Одеси вєліком.
О 18.00 з Курортного забрав вєлами Льошечку, Вєрочку і Антона.
О, уже нас шестеро — можна спокійно ходить на пляж групами, на базі хтось лишатимецця полюбому !
Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #15 : 09 Августа 2016, 20:17:19 »

Примчав мій брат Міша зі Львова. З дружиною, дочкою та двома онучками.
Він буде на базі ТЕРЕМОК, у кілометрі від мене. Завтра їдемо по кавуни і вино. :-)
Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #16 : 11 Августа 2016, 23:15:53 »

АЧЮМЄТЬ...
ДО НАС ЗБИРАЄТЬСЯ Женя Камінскій з самого Сімферополя. Як, коли, чому — не уявляю... приїде — розповість сам... не будемо гадать...
Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #17 : 14 Августа 2016, 04:47:38 »

Герберт 18 та Вова Новіков прибули 12.08.16. Зустрів їх у Блаблабанівці містично випадково. Господь веде. 
Повечеряв тричі: з братом у нього, з Гербертом 18 та зі своїми на базі.
Пісень не співали, але наболталися лос хочу
Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #18 : 15 Августа 2016, 06:41:31 »

Прибув учасник під номером ДЕСЯТЬ !!! Віктор Галак з Києва. Прийшов пішки з Курортного.
ТАКИЙ ЧАЙНИК, якого я в житті не бачив !!!
НУЛЬОВИЙ !!!
Так прикольно буде зробити з нього лося велотуриста.
Студент Національної Академії управління персоналом.
Герберт 18 та Вова Новіков відбули 13 пообіді.
Ігор Глаголєвський відбув в Одесу 14 на світанку, го 22.00 уже був дома,слава Богу.
Проект Блаблабанівка розвивається за затвердженим мною планом !!!
Байду ще не збирав: нема коли !!!
Вчора сожрали ЧЕТВЕРТИЙ кавун :-)
« Последнее редактирование: 15 Августа 2016, 06:46:58 от comandor194sm » Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #19 : 20 Августа 2016, 05:04:57 »

Прибула на два дні доця Анна Марія — і їй тута страшенно сподобалося ! Чисте море, пустинний пляж, багато мняса, овочів та фруктів :-) кому не сподобається.
19 поїхала :-( ...
Зате приїхав
Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
comandor194sm
Рук. велопоходов 1-3 к\с
Постоялец
**

Карма: 23
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 285


Я тебе чую! Я тебе розумію! Je te sens!
Dnipro - Kyiv


WWW
« Ответ #20 : 22 Августа 2016, 05:54:01 »

Прибув ДВАНАДЦЯТИЙ УЧАСНИК моєї Єпчєскої Експедиції — Саша Бобейко (Київ) з Яною з Кам´янського.
План міропріятія виконаний на 50 %
Чекаю прибуття ДДП... Бо сьогодні ж таки ДВАДЦЯТЬ ДРУГЕ СЕРПНЯ !!!
І ДДП ПРИБУВ !!!
З шістнадцятьма учасниками велопоходу 1 к,с. ОДЕСА - ЮХ.
ОХ, мать моя мартышка, отєта ТОМБЕ ЛЯ НЕЖЕ получилося !!!
До другої ночі горлалм так, що Нептун вуха затикав !!!
Фотозвіт про цю Єпічєску Зустріч дивіться на моїй сторіночці у Фейсбук або в Інстаграмі.
« Последнее редактирование: 10 Сентября 2016, 14:13:50 от comandor194sm » Записан

Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
Страниц: [1]   Вверх
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!